Kā iepirkties

Kā iepirkties

 Apmaksas nosacījumi

  • Piegādes veidi
  • Piegādes laiks
  • Piegādes maksa
  • Preču atgriešana


Apmaksas nosacījumi

Pasūtījumu varat apmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā, apmaksas veidu izvēloties pasūtījuma veikšanas brīdī. Veicot apmaksu skaidrā naudā, kurjeram preces piegādes brīdī, lūdzu, sagatavot precīzu naudas summu, lai pārvadātājam nav jāmeklē naudas atlikums.

Bezskaidras naudas darījumiem, bankas rekvizītus atradīsiet pasūtījuma apstiprinājuma vēstules apakšējā, labajā pusē. Pasūtītās preces izsūtīsim uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Ja Jūs nesaņemat pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli, iesakām pārbaudīt e-pasta mēstuļu (spam) mapi, tā nereti gadās @gmail.com lietotājiem, kā arī norādītās e-pasta adreses pareizumu.


Piegādes veidi

Varat izvēlēties vienu no zemāk minētajiem piegādes veidiem:

- Husse pārstāvis. 
- Kurjera pakalpojumu sniedzēja „Venipak“ kurjers. Lūdzam jūs pasūtījumā norādīt precīzu tālruņa numuru, pa kuru esat sasniedzams. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka kurjers preces piegādā darba dienās, darba laikā (8.00 – 17.00), tādēļ lūdzam Jūs norādīt precīzu pasūtījuma piegādes adresi, kurā būsiet sasniedzams augstākminētajā laikā.
- Omniva pakomāts. Kad pasūtījums būs sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī. Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tad tas tiks nosūtīts atpakaļ Pārdevējam.

Par kļūdainas piegādes informācijas norādīšanu, vai gadījumos, kad kurjers nevar jūs sazvanīt, vai neatrod jūs pasūtījuma piegādes adresē, vai arī pasūtījums norādītajā laikā netiek izņemts Omniva pakomātā un tiek atgriezts mums, paturam tiesības iekasēt papildus maksu par piegādi.


Piegādes laiks

Piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.


Piegādes maksa

Piegādes cena ir 4,00 Eur.

(Par pasūtījuma piegādi uz Nidu vai Juodkranti jāvienojas papildus, pirms pasūtījuma veikšanas, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: uzsakymai@husse.lt)
Ja pasūtījuma summa ir lielāka par 45,00 Eur, piegāde Latvijas un Lietuvas teritorijā ir bezmaksas.


Preču atgriešana

Pasūtītās preces var atgriezt 7 (septiņu) darba dienu laikā, nosūtot rakstisku pieprasījumu uz e-pastu info@edalis.lt. Ja preces atgriešanas iemesls ir nekvalitatīvas preces, mēs apņemamies par saviem līdzekļiem, pēc savas izvēles, veikt preču nomaiņu uz kvalitatīvām precēm, vai atgriezt Pircējam par precēm samaksāto naudu.

Scroll